У китайському місті Шанхай вперше з січня відновив роботу парк розваг «Діснейленд», 11 травня 2020 року
Фото:

EPA-EFE/ZHOU YOU/COSTFOTO CHINA OUT

У китайському місті Шанхай 11 травня відкрили парк розваг «Діснейленд», який був закритий з 25 січня через спалах коронавірусу.

Про це повідомляє New York Times.

Гості парку повинні використовувати спеціальний додаток для смартфона, який розробила влада Шанхаю для відстеження здоровʼя та контактів користувача з можливими носіями COVID-19.

Усі відвідувачі мають носити маски та дотримуватися соціальної дистанції. На дорогах і в чергах нанесена розмітка, яка вказує безпечну відстань. На території парку розмістили спеціальні смітники лише для використаних рукавичок та масок.

На атракціони в кожну кабінку пускають тільки тих відвідувачів, які прийшли разом, щоб скоротити кількість контактів між людьми. В адміністрації парку запевняють, що постійно дезінфікують сидіння та ручки атракціонів.

До парку розваг «Діснейленд» у Шанхії вперше пустили відвідувачів, 11 травня 2020 року
Фото:

EPA-EFE/HU MIN CHINA OUT

Усі співробітники «Діснейленду» мають носити маски та рукавички, виняток — актори, які виступають у костюмах діснеївських героїв.

У «Діснейленді» поки не відновили паради героїв мультфільмів, щоб відвідувачі не скупчувалися в одному місці. Люди також повинні дотримуватися дистанції, якщо хочуть сфотографуватися з акторами у костюмах діснеївських героїв.

Наразі у парк розваг щодня пускатимуть до 24 тисяч людей, до карантину у «Діснейленді» могли бути близько 80 тисяч відвідувачів. Такий ліміт встановили, щоб співробітники парку встигали виміряти температуру всім відвідувачам та перевірити квитки.

Станом на ранок 11 травня у Китаї, звідки почалася пандемія, загалом зафіксували 82 918 пацієнтів з коронавірусом. Там з початку епідемії померли 4 633 людини з COVID-19, а 78 144 — одужали.

Поділитись: