УКРАЇНА

У шести обласних центрах збудують палаци спорту

5 червня, 2018 23:37
УКРАЇНА/У шести обласних центрах збудують палаци спорту
Зберегти
Вигляд
Держава виділила субвенцію на будівництво багатофункціональних спортивних комплексів у Вінниці, Тернополі, Черкасах, Львові, Хмельницькому та Рівному.

Держава виділила субвенцію на будівництво багатофункціональних спортивних комплексів у Вінниці, Тернополі, Черкасах, Львові, Хмельницькому та Рівному.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

Зокрема, держава виділи по 27 мільйонів гривень цільових субвенцій на будівництво чи реконструкцію палаців спорту. Кошти надаватимуться на умовах співфінансування з місцевих бюджетів.

Ще одним критерієм виділення коштів з держбюджету є розмір комплексів. Так кошти виділялись лише на об'єкти, місткість яких складає щонайменше 2500 глядацьких місць.

Раніше повідомлялось, що Національний спортивний комплекс «Олімпійський» у Києві, де відбувся фінал Ліги чемпіонів, потрапив до числа елітних стадіонів Європи.

У Київ на фінал Ліги чемпіонів прибули понад 20,2 тисячі вболівальників. Лише 26 травня у столицю прибули 43 чартерних рейси — 23 зі вболівальниками «Ліверпуля» та 20 з фанами «Реала».

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: фоторепортаж із фан-зони на Хрещатику

26 травня на стадіоні «Олімпійський» у Києві «Реал» утретє поспіль виграв Лігу чемпіонів, здолавши англійський «Ліверпуль» у фіналі головного клубного змагання Європи. Таким чином іспанський клуб вже 13 раз виграв Кубок європейських чемпіонів.

Пов`язані новини