Життя / Освіта

У школі Харкова дитині не дали солодощі через відмову батьків платити за свято

Життя/Освіта/У школі Харкова дитині не дали солодощі через відмову батьків платити за свято
Зберегти
Вигляд
В одній зі шкіл Харкова батьки влаштували дітям свято з нагоди завершення першої чверті. Однак одній з учениць не дали солодощів через те, що її батьки не здали на це грошей.

Про це у Facebook повідомив Євгеній Товстолуг. Як зазначає «Українська правда», він — учитель інформатики у цьому закладі.

За словами вчителя, батьки вирішили купити торт, де кожній дитині, чия родина здала кошти, передбачалася власна порція. Раніше у класі купували цілий торт і дівчинці, чия мати не здавала гроші, також давали солодощі.

Після цього інциденту мати дитини звинуватила класного керівника та школу у знущаннях з дівчинки, додав Товстолуг. Його слова підтвердила й інша користувачка Facebook, мати одного з учнів цього класу Наталія Добриніна.

За її словами, від початку свята дівчинка просилася піти додому, однак класний керівник їй у цьому відмовила, тож дитина вимушена була залишитися.

«Звичайно, діти пропонували поділитися, дівчинка відмовилася і плакала від публічного приниження. Чому не можна було відпустити її та і все, як просила її мама?», — написала Наталія Добриніна у Facebook.

У соцмережі батьки почали активно обговорювати цей випадок у школі. Одні звинуватили матір дитини, інші — встали на захист учениці та виступили проти дискримінації.

Водночас завуч школи Вікторія Калашник повідомила, що торт не був порційним. Однак підтвердила, що солодке дитині справді не дісталося, додає «Українська правда».

За словами Калашник, класного керівника під час цього інциденту не було. У школі провели бесіду з дитиною, мамою та іншими батьками. Також, додала завуч, у закладі запланували батьківські збори, де жінка, яка не дала дитині солодкого, має вибачитися перед дитиною.

Нагадаємо, у серпні 2018 міністерство юстиції України розпочало інформаційну кампанію#СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.

У 2017 році в українських школах було близько 109 тисяч звернень до психологів з приводу цькування. До психологів з цим зверталися як самі учні, так і батьки зі вчителями.

За даними організації «STUDENA», 63,9% вчителів стикалися із цькуванням дітей у своєму класі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Цькування під час навчання: історії учнів та вчителя

Більше про:
# діти
# школа
Пов`язані новини