УКРАЇНА

У школі Ужгорода внаслідок розпилення газу 11 учнів потрапили до лікарні

24 жовтня, 2017 17:53
УКРАЇНА/У школі Ужгорода внаслідок розпилення газу 11 учнів потрапили до лікарні
Зберегти
Вигляд
Правоохоронці виключили витік природного газу та встановили, що на момент інциденту нікого стороннього на території школи не було.

В Ужгородській загальноосвітній школі №9 після розпилення невідомого газу 11 учні потрапили до лікарні. Заняття призупинені, поліція проводить слідчі дії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Ужгородської міськради.

Близько 11 години «виявили поширення невідомої газоподібної речовини на першому поверсі приміщення школи, характерний запах швидко поширювався на верхні поверхи».

«Дітей, які скаржилися на погіршення самопочуття, швидка допомога відвезла до міської дитячої лікарні. Наразі в лікарні 11 дітей, які скаржаться на пирхоту, головокружіння, нудоту, потемніння в очах. У трьох школярів симптоми виражені сильніше, ніж у решти, вони перебувають у палаті інтенсивної терапії, інші — у звичайних палатах. Життю дітей нічого не загрожує, стверджують медики», — повідомили в прес-службі.

Як повідомили в прес-службі поліції, правоохоронці виключили витік природного газу та встановили, що на момент інциденту нікого стороннього на території школи не було. Попередньо є припущення, що хтось розпилив вміст газового балончика.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини