Бігборди кандидата в президенти Петра Порошенка, на яких використано зображення президента РФ Володимира Путіна, мали на меті нагадати країні, що їй потрібен сильний президент і головнокомандувач. Водночас у штабі Порошенка підготувала альтернативні плакати, повідомив на брифінгу 10 квітня речник штабу президента Олег Медведєв.

«Завдання цього сюжету тільки одне — нагадати країні, що в умовах таких серйозних зовнішніх викликів країні потрібне сильний президент, сильний головнокомандувач, фаховий, який добре освічений, з хорошою дипломатичною підготовкою, вправний переговорник, з високим міжнародним авторитетом. Бо завдання глави держави — не розсмішити Путіна, як в планах нашого опонента, і не стати перед Путіним на коліна, а сміливо йому дивитись в очі та захищати національні інтереси», — сказав Медведєв, демонструючи фото білборду, на якому Порошенко і Путін.

Потім Медведєв показав наступний білборд, на якому був зображений Порошенко і російський шоумен Максим Галкін.

Фото:

скріншот

«Напевно, для нас була би більш легкою така ситуація: якби склалася така конфігурація переговорників, то очевидно Порошенкові було б легше знайти спільну мову з Росією», — сказав він.

«Для нашого опонента була би більша цікава ось така гіпотетична ситуація, очевидно, їм легше було б знайти спільну мов», — сказав Медведєв, показавши наступний борд, на якому Галкін зображений разом із Зеленським.

Фото:

скріншот

«Ну і очевидно, ми зовсім собі не можемо уявити таку ситуацію. Тому єдино правильним бордом ми вважаємо перший», зазначив Медведєв, показавши останнє зображення, на якому Зеленський поряд з Путіним.

Фото:

скріншот

Нагадаємо, напередодні в Україні з’явилися білборди та газети з зображенням Петра Порошенка та Володимира Путіна і написом «21 квітня. вирішальний вибір».

Поділитись: