Війна / Донбас

СЦКК: бойовики зірвали погоджене розмінування поблизу пункту «Мар'їнка»

Операція Об'єднаних сил
Війна/Донбас/СЦКК: бойовики зірвали погоджене розмінування поблизу пункту «Мар'їнка»
Зберегти
Вигляд
Бойовики зірвали процес розмінування території поблизу контрольно-пропускного пункту в'їзду-виїзду «Мар'їнка», попри те, що раніше гарантували дотримуватися режиму тиші на час розмінування. Про це заявили у Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін.

У центрі зазначили, що 27 грудня українські сапери мали розмінувати та знешкодити вибухонебезпечні предмети вздовж дороги Н15 поблизу пункту «Мар'їнка».

Напередодні представники моніторингової місії ОБСЄ та бойовики гарантували режим дотримання тиші. Українських саперів мали супроводжувати представники місії та спостерігачі від української групи за контролем Мінських угод.

Утім ввечері 26 грудня, за інформацією СЦКК, бойовики в односторонньому порядку зірвали план розмінування. Також вони надіслали лист до місії ОБСЄ, у якому відмовилися від своїх зобов'язань та зазначили, що не будуть гарантувати режим тиші.

«Українська сторона СЦКК заявляє, що такі дії окупаційної адміністрації та незаконних збройних формувань Російської Федерації вкотре наражають на небезпеку цивільне населення, демонструють відверте нехтування Мінськими домовленостями та відверте небажання дотримуватись взятих зобов’язань», — зазначили у СЦКК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Розмінування Донбасу: життя, як на мінному полі

Пов`язані новини