У штабі Володимира Зеленського не розглядають об’єднання із політсилою Юлії Тимошенко. Про в спеціальному ефірі Громадського до виборів президента сказав представник штабу Зеленського Святослав Юраш.

«Вона (ця інформація, ред.) є неправдивою. Тимошенко в питаннях ідеологічних від нас дуже різниться. Я в штабі цю тезу озвучив — всі посміялися, тому що такої роботи ми не здійснюємо, ми опонуємо системі як вона є: а система це і Тимошенко, і Порошенко», — зазначив Юраш.

Раніше депутат від БПП Мустафа Найєм у своєму Telegram-каналі повідомив, що за його інформацією, Тимошенко і Зеленський ведуть переговори про об'єднання зусиль у другому турі президентських виборів. Тимошенко нібито готова підтримати Зеленського в обмін на підписання меморандуму про створення парламентської коаліції. Головне завдання — запровадити в Україні вибори до Верховної Ради у два тури. Партія, яка виграє, отримує 51% місць у парламенті, формує більшість і, відповідно, склад Кабінету міністрів. На думку Найєма, якщо вони домовляться, це означатиме, що Зеленський оголосить своїм прем'єр-міністром Юлію Тимошенко.

Поділитись: