В анексованому Сімферополі викрали церковне майно з Кафедрального собору святих рівноапостольних Володимира та Ольги.

Про це повідомляє «Крим.Реалії».

Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент вже написав заяву до місцевої «поліції».

За його словами, він прийшов до храму о 7 ранку і побачив, що у коридор виставили дві колонки, які використовують під час проведення служби. Потім служниця храму розповіла Клименту, що хтось поцупив підсилювач.

«Далі я спустився на перший поверх та попросив робітників, які працюють у приміщеннях, до 10 ранку повернути вкрадену річ. Вони відповіли, що нічого не крали і почали мені хамити. Після служби я викликав поліцію», — сказав Климент.

Він розповів, що поліцейські провели фотозйомку приміщень, але самому архієпископу сказали, що «йдуть суди» і йому «взагалі нічого не належить».

«Врешті решт заяву їм я віддав, вони сфотографували місце, звідки викрали цей еквалайзер, я не знаю чим це закінчиться», — зазначив Климент.

Священник наголосив, що зараз приміщення храму відкриті для грабіжників.

«Двері, які виходили на балкон, повністю демонтовані, у цю кімнату можна потрапити спокійно з обох боків», — сказав він.

Представники місцевої «поліції» коментувати інцидент відмовились.

Нагадаємо, це не перший випадок крадіжки з єдиного в анексованому Криму храмі ПЦУ — у липні його розграбували та понівечили. Це сталося після того, як окупаційний суд ухвалив рішення про звільнення приміщення храму на користь так званого «Міністерства майнових і земельних відносин» Криму. «Ремонт» в приміщеннях храму почали, коли Климент виїхав до США.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile