У Сінгапурі анулювали паспорт одного зі своїх громадян, який порушив умови самоізоляції після повернення з-за кордону. Це перше таке покарання.

Про це повідомляє Bloomberg.

Чоловік приїхав до Сінгапура з Індонезії 19 березня. Попри те, що він отримав повідомлення про обов'язкову самоізоляцію вдома на 14 днів, того ж дня він знов поїхав до Індонезії. Він повернувся до Сінгапуру 24 березня.

У Сінгапурі тим, хто порушує умови самоізоляції, загрожує штраф у 10 тисяч доларів або ув'язнення до 6 місяців чи обидва покарання.

В Управлінні з питань імміграції заявили, що чоловік поводився безвідповідально, порушивши самоізоляцію

«Зважаючи на умисне порушення, Управління з питань міграції скасували його паспорт та направив справу на розгляд Міністерства охорони здоров'я», — зазначили в Управлінні.

Зазначається, що без паспорта чоловік не може виїхати за кордон, але залишається громадянином Сінгапуру.

За останніми даними, у світі офіційно зафіксували 722 435 випадки інфікування коронавірусом, з них 33 997 пацієнтів померли, а 151 991 — одужав. 

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: