У Сінгапурі тимчасово припинили використовувати сервіс відеоконференцій Zoom для навчання після того, як хакери показали дітям порно під час онлайн-уроку.

Про це повідомляє BBC.

У середу, 8 квітня, Сінгапур закрив усі школи через зростання кількості випадків коронавірусу. Тож заклади освіти шукають інші способи навчатися.

Одна мати розповіла місцевим ЗМІ, що під час уроку географії на екрані її дочки, яка навчається у середній школі, з'явилися непристойні зображення, а потім двоє чоловіків просили дівчат «показати тіло».

На онлайн-уроці було 39 підлітків. Хакери зламали стрім, а потім на екрані з'явилися «двоє білих чоловіків», які говорили непристойності. Тоді урок зупинили.

Невідомо, як хакери отримали доступ до уроку. Конференції в Zoom мають дев'ятизначні коди, і до них може приєднатися будь-який користувач із кодом, якщо ця сесія не захищена її організатором.

Міністерство освіти Сінгапуру розслідує порушення та звернеться до поліції, якщо буде така потреба. Як запобіжний захід — вчителі тимчасово припинять використовувати Zoom для уроків.

У Zoom розповіли виданню, що компанія «глибоко засмучена» через інциденти з хакерами.

Нагадаємо, Google заборонив працівникам користуватися додатком для відеоконференцій Zoom з робочих ноутбуків через «вразливості в системі безпеки».

Поділитись: