У місті Сіверськ Бахмутського району Донецької області відновлено знищений в 2014 році бойовиками при відступі міст через міста Суха Плотва.

У місті Сіверськ Бахмутського району Донецької області відновлено знищений в 2014 році бойовиками при відступі міст через річку Суха Плотва.

Про це повідомив голова Донецької військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський.

«Вибухівкою були знищені опори і прогін. Ми почали відбудовувати міст 13 вересня 2016 року. Будівельники повністю демонтували попередню конструкцію і побудували на її місці нову. Новий міст на 4 метри довший і його вантажопідйомність збільшилася з 80 до 100 тонн», — повідомив Жебріський у Фейсбук.

За його словами, на відновлення мосту було виділено 12,4 млн гривень з Державного фонду регіонального розвитку та 1,3 млн гривень з обласного бюджету.

Фото: facebook.com/zhebrivskyi

На даний час в Донецькій області триває відновлення ще двох знищених бойовиками мостів — в селі Семенівка Краматорської міської ради, і 300-метровий міст через Сіверський Донець в селі Закотне Лиманського району.

«До Нового року і їх здамо в експлуатацію», — заявив Жебрівський.

Крім того, за його словами, на території Донецької області залишаються ще 7 підірваних бойовиками в 2014 році мостів, але всі вони знаходяться в «сірій зоні» і поки що приступити до їх відновленню неможливо.

Раніше президент Петро Порошенко заявив, що на Донбасі зруйновано 8,5 тисяч житлових будинків.

Поділитись: