У партії «Слуга народу» засудили слова свого депутата Максима Бужанського, який обізвав журналістку «тупою вівцею», але водночас назвали його реакцію зрозумілою через оціночні судження представників ЗМІ.

Відповідна заява політсили опублікувана у Facebook.

«Ми засуджуємо висловлювання обраного народного депутата Максима Бужанського стосовно журналістки журналу «Новое Время», — йдеться у заяві.

Водночас у партії вважають висловлювання Бужанського «хоч і надмірною та неетичною, але достатньо зрозумілою реакцією на оціночні судження стосовно особистих почуттів».

«Ми просимо представників засобів масової інформації утримуватися від такого роду оціночних суджень — адже будучи оприлюдненими на офіційних сторінках поважних видань, вони у подальшому сприяють наклеюванню ярликів та упередженому ставленню до політиків, які ще навіть не почали каденцію в якості народних обранців», — йдеться у заяві.

Нагадаємо, переможець на 25-му окрузі в Дніпропетровській області, майбутній депутат від «Слуги народу» Бужанський назвав журналістку «НВ» Ольгу Духніч «тупою вівцею».

Поділитись: