УКРАЇНА

У Смілі на Черкащині люди перекрили трасу «Київ-Дніпро» через відсутність опалення

1 лютого, 2018 15:53
УКРАЇНА/У Смілі на Черкащині люди перекрили трасу «Київ-Дніпро» через відсутність опалення
Зберегти
Вигляд
У місті Сміла в Черкаській області люди протестують проти відключення опалення.

У місті Сміла в Черкаській області місцеві жителі перекрили трасу «Київ-Дніпро» на знак протесту проти відключення опалення.

Про це повідомляє місцеве видання «ПроЧерк». Учасники акції запевняють — якщо опалення не ввімкнуть, то вони закриють доступ до залізниці на станції імені Тараса Шевченка.

Місто Сміла вранці 1 лютого залишилося без опалення.

«1 лютого, за вказівкою ПАТ «Черкасигаз» у місті відімкнули від газу всі котельні», — ідеться у повідомленні міськради. 

Котельням повністю відключили газ. Зазначається, що газ відключили через борги приватної компанії ТОВ «Сміла Енергоінвест». Наразі її борг перед НАК «Нафтогаз» складає майже 200 мільйонів гривень.

Керівника компанії Андрія Карпенка підозрюють в привласненні та розтраті майже 40 мільйонів гривень у період з 2014 до 2017 року. За інформацією місцевих ЗМІ, представники «Черкасигаз», які, власне, й відключають місто від газостачання, просять місцеву владу взяти на себе борги «Енергоінвесту».

13 жовтня влада Сміли обіцяла, що місто не співпрацюватиме з «Енергоінвестом», а зробить комунальне підприємство основним постачальником тепла.

Нагадаємо, 30 січня «Київоблгаз» відключив Славутич від газу через заборгованість теплопостачального підприємства. За словами комунальних служб, НАК «Нафтогаз України» не підтвердив обсяги природного газу на січень 2018 року.

/Анастасія Струк

Пов`язані новини