УКРАЇНА

У справі екс-регіонала Єфремова допитали депутата Олега Ляшка

18 квітня, 2018 21:05
УКРАЇНА/У справі екс-регіонала Єфремова допитали депутата Олега Ляшка
Зберегти
Вигляд
У суді Старобільська Луганської області допитали лідера «Радикальної партії», народного депутата Олега Ляшка у справі екс-регіонала Олександра Єфремова.

У суді Старобільська Луганської області допитали лідера «Радикальної партії», народного депутата Олега Ляшка у справі екс-регіонала Олександра Єфремова.

Про це повідомляє Генпрокуратура України.

Ляшка допитали як свідка сторони обвинувачення. Депутат надав свідчення щодо подій в Луганську навесні 2014 року, в тому числі про захоплення адміністративних будівель.

Єфремова звинувачують у створенні так званої «ЛНР», її фінансуванні, державній зраді, сепаратизмі та сприянні захопленню  адміністративних будівель. 

Єфремова також підозрюють у керуванні незаконним голосуванням у Верховній Раді 16 січня 2014 року за так звані «диктаторські закони», а також за нанесення збитків державі (його компанії вигравали тендери за завищеними цінами у державного «Луганськвугілля». За «диктаторські закони» – у Єфремова окремий судовий процес, як і за «Луганськвугілля», за ці статті його затримували в 2015 році, але випустили під заставу у 3,6 мільйонів гривень, які вніс соратник Борис Колесніков.

Ще одну справу проти Єфремова – за розпалювання міжнаціональної ворожнечі проти Єфремова ГПУ закрила через відсутність складу злочину. Єфремов якось у суді казав, що не пам’ятає, скільки проти нього порушено справ.

Зауважимо, що Генеральна прокуратура затримувала Єфремова за одними статтями (корупційними), а судить за іншими (сепаратизм, держзрада).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Я не мавпа, на людей не кидаюсь» — репортаж із суду над екс-регіоналом Єфремовим.

30 липня 2016 року Єфремова затримали в аеропорту «Бориспіль» з квитком на Відень. 

6 березня 2018-го суд залишив під вартою екс-регіонала Єфремова ще на два місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Справа екс-регіонала Єфремова: 7 головних фактів.

Пов`язані новини