ENRU

У справі Насірова оголосили перерву до 2 жовтня

Солом'янський суд Києва оголосив перерву до 2 жовтня у справі щодо відстороненого голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Відповідне рішення оголосив суддя Олександр Бобровник 29 вересня, передає кореспондент Громадського.

Прокурори на засіданні хотіли обмежити час, який відведено для ознайомлення Насіровим і його адвокатами з матеріалами справи до 12 жовтня.

«Ми вважаємо, що цього часу достатньо, аби ознайомитися зі справою. В той же час, і нам потрібен час, аби встигли ознайомитися з їхніми доказами. І в результаті був складений обвинувальний акт», – сказав у інтерв'ю Громадському прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Андрій Перов.

Водночас, сам Насіров стверджує, що ознайомився лише зі 130 томами. Загалом справа налічує 240 томів.

«Це ж не книга якась, а економічні документи. Тому я не вважаю за доцільне, коли прокурори намагаються обмежити мене у часі на ознайомлення», – сказав Насіров у коментарі Громадському.

Також Насіров заявив, що в разі виправдання він збирається повернутися до роботи в ДФС. «Звісно, я планую повернутися», – сказав Насіров.

2 березня 2017 року детективи НАБУ вручили підозру главі ДФС Роману Насірову. На думку слідства, Насіров дав дозвіл на розстрочення податкових боргів підприємствам народного депутата Олександра Онищенка. Тим самим, Насіров завдав збитків бюджету на 2 мільярди гривень, уважають у САП.

Кабмін відсторонив Насірова від посади на період слідства. 

Детальніше про справу Насірова читайте у публікації Громадського: Хто такий Роман Насіров і в чому його підозрюють?

Підписуйтесь на наш канал у Telegram