У США адвокат подав позов проти компанії Apple до суду округу Харріс, штат Техас. Він заявив, що через помилку в додатку FaceTime невідомий підслухав свідчення його клієнта, які той давав під присягою.

Адвокат Ларрі Вільямс II зазначив, що баг додатку порушує конфіденційність «найінтимніших розмов без згоди». Він вимагає виплату компенсації за заявами про халатність, відповідальність за якість продукції, спотворення інформації та порушенні гарантійних зобов’язань. Сума збитків поки не визначена.

Нагадаємо, наприкінці січня користувачі виявили помилку FaceTime, яка дозволяла почути звук і побачити відео з пристрою співрозмовника до того, як він прийме виклик. Проблема стосувалася групових дзвінків та проявлялася у власників пристроїв на iOS 12.1 або пізнішої версії, які використовують FaceTime. Пізніше компанія відключила функцію групових дзвінків у FaceTime на iOS і macOS. Виявлений баг пообіцяли виправити до наступного оновлення.

FaceTime почав працювати в 2010 році й спершу підтримував лише відеодзвінки. З 2013 року за допомогою FaceTime можна було виконувати аудіодзвінки. Після оновлень 2018 користувачам надали можливість користувати версією групових дзвінків, яка дозволяє одночасно говорити з 32-користувачами.

Поділитись: