Знайдений алмаз на 9,07 карата в парку в Арканзасі
Фото:

Arkansas state park

У парку «Кратер алмазів» в американському штаті Арканзас чоловік знайшов дорогоцінний камінь на 9,07 карата. Це друга найбільша знахідка за час існування парку. За правилами, діамант залишається у того, хто його знайшов.

Про це пише CNN.

33-річний Кевін Кінард знайшов алмаз під час відпочинку з друзями на День праці. Спершу чоловік подумав, що знайшов скло.

«Воно виглядало цікаво та блискуче. Все, що було схоже на кристали, я клав до сумки», ㅡ сказав віг.

Після прогулянки компанія зайшла до «Центру відкриття алмазів» у парку, щоб дослідити свої знахідки. Камінь Кінарда виявився другим найбільшим, знайденим у «Кратері алмазів» з 1972 року. 

Кевін Кінард з алмазом на 9,07 карата
Фото:

Arkansas state park

«Чесно, я розплакався, коли вони повідомили мені. Я був просто шокований», ㅡ сказав чоловік.

Що це за парк?

«Кратер алмазів» ㅡ єдине місце у світі, де люди мають доступ до родовища коштовного каміння. На території державного парку у штаті Арканзас є спеціальне поле площею 15,2 га. Відвідувачі можуть самостійно шукати коштовності на його території, а якщо знайдуть ㅡ залишати собі.

Парк працює з 1972, однак саме родовище відкрили ще у 1906 році. За весь час на його території знайшли понад 75 тисяч алмазів. Попередній великий алмаз знайшов чоловік з Колорадо ㅡ у 2015 році йому пощастило знайти камінь на 8,52 карата.

А найбільший алмаз у парку виявили у серпні 1975 року ㅡ дорогоцінний камінь мав 16,37 карата.

Поділитись: