Американський суд засудив до двох років позбавлення волі хакера, який виклав в загальний доступ персональні дані Мішель Обами, директора ЦРУ Джона Бреннана, керівника ФБР Роберта Мюллера і ще більше 40 чиновників та знаменитостей.

Житель Нью-Йорка Світ Іслам також визнаний винним в здійсненні телефонних розіграшів, в результаті яких озброєні поліцейські кілька разів штурмували будинки відомих акторів, федеральних чиновників та інших публічних людей. Про це повідомляє BBC.

Від дій хакера постраждали актор Ештон Катчер, репер Джей-Зі та колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварцнеггер, зазначає видання.

У заяві міністерства юстиції США його дії характеризуються як «онлайн-цькування». 22-річному хакеру належить відбути лише рік покарання, оскільки він провів у в'язниці вже рік, чекаючи на суд.

У суді Мир Іслам заявив, що в період скоєння злочинів страждав на біполярні розлади та депресією. «Я не хотів заходити так далеко, але через цих розладів я відчував себе непереможним», — сказав хакер.

Поділитись: