У США з початку епідемії коронавірусне захворювання підтвердили у 5,1 млн людей. Це найбільший показник у світі. Загалом коронавірус по всьому світу виявили майже у 20 млн людей — 19,8 млн.

Про це свідчать дані ресурсу Worldometers, який регулярно оновлює зареєстровані випадки у всьому світі.

У світі від коронавірусу вдалося одужати 12,7 млн людей, натомість померли від ускладнень — 729 тисяч пацієнтів.

Також відомо, що у США 165 тисяч пацієнтів померли та 2,6 млн людей одужали.

На другому місці за кількістю інфікованих — Бразилія з трьома мільйонами хворих із COVID-19. На третьому — Індія (2,1 млн випадків), на четвертому — Росія (882 тисячі випадків) та на п'ятому — Південна Африка (553 тисячі випадків).

У Китаї, звідки почалася епідемія, загалом вірус виявили у 84 619 людей. Одужали 79 тисяч пацієнтів, а померли — 4 634.

Коронавірус досі є?

Якщо коротко — так. Наприкінці липня глава ВООЗ заявив, що за останні шість тижнів кількість інфікованих у світі зросла вдвічі. А в Україні упродовж останнього тижня фіксують понад 1000 нових випадків COVID-19. Останні чотири дні в нас були рекорди за кількість нових хворих.

Тож в організації закликають уряди країн серйозно ставитися до пандемії та не сприймати пандемії коронавірусу як сезонне явище. Коронавірусна хвороба не поширюється хвилями, на відміну від, наприклад, грипу, кажуть експерти.

Також у ВООЗ вважають, що наразі молодь є головним поширювачем коронавірусу, оскільки не дотримується правил соціального дистанціонування.

Експерти кажуть, що коронавірус буде з нами, поки не винайдуть вакцину проти нього. Наразі по всьому світу на людях тестують приблизно 17 вакцин. За «оптимістичним сценарієм» вона буде готова в наступному році.

Поділитись: