Війна

Влада США близька до зміни позиції щодо надання Україні зброї — сенатор

16 листопада, 2017 23:59
Війна/Влада США близька до зміни позиції щодо надання Україні зброї — сенатор
Зберегти
Вигляд
Влада США «наближається до зміни політики» щодо надання Україні оборонних озброєнь, яка була характерною для президентства Барака Обами.

Влада США «наближається до зміни політики» щодо надання Україні оборонних озброєнь, яка була характерною для президентства Барака Обами.

Про це заявив сенатор-республіканець Джим Інгофф у ході слухань у комітеті Сенату з питань збройних сил, повідомляє «Голос Америки».

«За попередньої президентської адміністрації США не планували відправляти Україні оборонні озброєння, зараз це змінюється», — заявив Інгофф.

Він звернувся до претендента на посаду заступника з питань політика міністра оборони США Джона Руда.

«Що на вашу думку, відбувається у голові у Путіна зараз, коли пішла адміністрація, яка відмовлялась надати речі, які на думку нашого комітету потрібно було надати, і тепер ситуація зміниться. Чи ви вважаєте, що ми рухаємося у вірному напрямку?», - запитав Інгофф.

У відповідь Руд відзначив, що підтримує надання Україні оборонного озброєння.

«Я вважаю, що важливо підримати Україну перед лицем агресії Росії... Я вважаю, що важливо надіслати президенту Путіну та іншим сигнал, що ми готові підтримати українців у цьому питанні», — наголосив Руд.

Слухання у Сенаті були присвячені затвердженню нових посадовців Міноборони США.

Раніше повідомлялось, що Міністерство оборони США може запропонувати президенту Дональду Трампу три варіанти передачі летальної оборонної зброї для України.

Один із них полягає у схваленні гранту для України на суму $47 мільйонів, аби українські військові на ці гроші закупили американську летальну зброю.

Як відомо, Сенат США передбачив у 2018 році виділення Україні оборонної зброї і 500 мільйонів доларів допомоги. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рішення щодо надання летальної зброї Україні буде вже скоро — конгресмен США

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Більше про:
# летальна зброя
Пов`язані новини