Сенат Сполучених Штатів передбачив у 2018 році виділення 500 мільйонів доларів для підтримки України

Сенат Сполучених Штатів передбачив у 2018 році виділення 500 мільйонів доларів для підтримки України у безпековій та оборонній сферах. Також схвалений Сенатом проект «Закону про бюджет США на потреби національної оборони на 2018 рік» санкціонує надання Україні оборонної зброї.

Про це повідомив президент України Петро Порошенко з Нью-Йорка.

За його словами, до схваленого закону також включено положення, що дозволяють використовувати кошти бюджету США на реабілітацію у Штатах поранених українських військових.

«Вперше на законодавчому рівні пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони», — написав Порошенко.

 Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп зустрінеться з президентом України Петром Порошенком 21 вересня у Нью-Йорку в рамках 72-ї сесії Генасамблеї ООН.

Вони говоритимуть про ситуацію навколо окупованого Донбасу, спільну тактику, безпекову співпрацю, а також сприяння США для подальшого просування реформ в Україні.

Вперше Порошенко зустрівся із Трампом у Білому домі 20 червня.

ДИВІТЬСЯ: Зустріч Порошенка з Трампом: головні цитати.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: