ENRU

У США обмежили використання продуктів «Лабораторії Касперського» для держорганів

Адміністрація президента США виключила російську «Лабораторію Касперського» з двох списків схвалених постачальників послуг та програмного забезпечення для урядових установ.

Про це повідомляє Reuters.

Це сталося на тлі стурбованості тим, що російські спецслужби можуть отримати доступ до американських мереж. Даний крок став першою конкретною дією Білого дому у відповідь на припущення, що «Лабораторія Касперського» пов'язана з російськими спецслужбами.

В Адміністрації загальних служб США, яка регулює контракти і тендери уряду, вказали, що «Лабораторія Касперського» видалена зі списків постачальників послуг в області інформаційних технологій і цифрового фотообладнання.

У відомстві зазначили, що рішення про виключення російської компанії було прийнято після «вивчення і уважного розгляду» всіх обставин.

У GSA також уточнили, що пріоритети відомства — «забезпечити недоторканність і безпеку систем і мереж американського уряду». Представники російської компанії заявили, що не отримували від GSA або будь-якого іншого державного відомства США ніяких повідомлень з приводу зміни свого статусу.

Раніше видання Bloomberg повідомляло, що «Лабораторія Касперського» проводила атаки на хакерів разом із ФСБ.

Раніше повідомлялося, що Конгрес США припускає, що створена в Росії компанія «Лабораторія Касперського» може контролюватися Кремлем.

Нагадаємо, 28 червня співробітників «Лабораторії Касперського» допитали агенти ФБР у них удома.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram