ENRU

У США планують зняти фільм жахів про президента Філіппін Родріго Дутерте

Американський режисер Роджер Корман планує зняти малобюджетний фільм жахів про президента Філіппін Родріго Дутерте.

Про це пише видання Indie Wire.

Зазначається, що режисер вже працює над фільмом. Орієнтовно, стрічка називатиметься «Смертельний загін» («Death Squad»).

У ній розповідатиметься про постапокаліптичний світ, в якому тиранічний правитель наказує здійснювати позасудові вбивства, «що призводить до того, що він починає вбивати будь-кого, хто з ним не згоден».

«Це найцікавіша історія, над якою я працюю», — сказав Корман під час The Overlook Film Festival, що проходив у американському штаті Орегон.

Корман описав головного героя своєї майбутньої стрічки, як «квазі-диктатора, який матиме більше відтінків чорного, ніж сірого».

Однак, режисер відзначив, що герой буде «не таким вже й поганим хлопцем».

Президент Філіппін Родріго Дутерте відомий своїми різкими заявими на адресу світових лідерів, а також словами про те, що особисто вбивав підозрюваних у вживанні та розповсюдженні наркотиків, коли був очільником міста Давао на півдні Філіппін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Президент, який хизується вбивствами: поліцейська держава на Філіппінах»

Роджер Корман — американський режисер, який зняв велику кількість фільмів категорії В — фільмів жахів низького класу і бойовиків. Корман прославився як майстер, здатний знімати фільми з феноменальною швидкістю і з мінімальним бюджетом.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram