У США померла кішка Ліл Баб, у якої через генетичні мутації не було зубів, через що її язичок постійно звисав з рота. На профіль кішки підписано понад 2,4 мільйона користувачів.

Про смерть тваринки повідомив її господар Майк Бридавськи.

Ліл Баб хворіла на остеомієліт. Це запальне захворювання кісткової тканини або кісткового мозку з ураженням елементів кістки, яке зазвичай спричинюють бактерії чи гриби.

«У неділю вранці, 1 грудня 2019 року, ми втратили найчистішу, найдобрішу та найчарівнішу живу істоту на планеті. Баб була веселою та сповненою любові, коли лежала з нами у ліжку в суботу ввечері, але вона несподівано мирно пішла з життя уві сні», — написав чоловік.

Також Бридавськи подякував кішці та попросив її частіше відвідувати шанувальників у снах.

За словами господаря, Ліл допомогла зібрати понад 700 тисяч доларів для допомоги тваринам. Також кішка стала предметом дослідження генетичних мутацій у тварин.

Журналісти видання Wired назвали подію «смертю милоти» і заявили, що разом з Ліл Баб пішла епоха популярних в інтернеті кішок.

Нагадаємо, у квітні 2019 року померла Grumpy Cat, відома як «найсердитіша» кішка інтернету за свою форму мордочки. Профіль тварини в Instagram мав понад 2 мільйони підписників.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile