У США влада каліфорнійського міста Сімі Уаллі погодилась виплатити 21 мільйон доларів чоловіку, який провів 39 років у в'язниці за вбивство, якого він не скоював. Про це повідомляє ABC News.

У 1978 році Крейг Коулі був засуджений до довічного ув'язнення за вбивство своєї дівчини Ронди Віхті та її 4-річного сина Дональда. Коулі провів за ґратами майже чотири десятиліття.

Він був звільнений в листопаді 2017 року після помилування від тодішнього уряду: на момент звільнення йому було 70 років. З'ясувалось, що у справі, яку переглядали з 1989 року, є інший підозрюваний.

За час перебування у в'язниці Коулі завжди наполягав на своїй невинуватості у подвійному вбивстві.

Після звільнення чоловік отримав майже 2 мільйони доларів з Державного комітету виплат компенсацій жертвам. Однак, він продовжив вимагати більшої компенсації від місцевої влади, яка несправедливо засудила його.

У суботу 23 лютого адміністрація Сімі Уаллі опублікувала заяву, в якій йдеться, що з Коулі було досягнуто згоди про виплату йому 21 мільйона доларів.

Місто заплатить близько 4,9 млн доларів за угодою, решта надійде на рахунки чоловіка з інших джерел, включаючи страховку.

Раніше повідомлялось, що у США поліція ув'язнила жінку, переплутавши цукерки у її сумці з наркотиками: вона провела у в'язниці 3 місяці.

Поділитись: