Світ

У США понад 100 жертв сексуального насильства з боку спортивного тренера отримали премію за мужність

19 липня, 2018 17:43
Світ/У США понад 100 жертв сексуального насильства з боку спортивного тренера отримали премію за мужність
Зберегти
Вигляд
У США понад 100 дівчин, які публічно розповіли про сексуальне насильство з боку колишнього спортивного тренера Ларрі Нассара, отримали премію за мужність

У США понад 100 жінок, які публічно розповіли про сексуальне насильство з боку колишнього спортивного тренера Ларрі Нассара, отримали премію за мужність на щорічній церемонії нагородження ESPYS за спортивні досягнення.

Про це повідомляє Reuters.

«Це привілей для мене сьогодні тут стояти з моїми сестрами по нещастю. Ми представляємо сотні інших людей, які сьогодні не з нами. Ми стоїмо на цій сцені як втілення нового бачення мужності», — сказала гімнастка Сара Кляйн, яка першою заявила про насильство з боку Нассара.

Ларрі Нассар працював лікарем в університеті Мічигану, а також співпрацював зі збірною США з спортивної гімнастики.

Нассар засуджений до 60 років за зберігання дитячої порнографії, а також має тривалі тюремні строки за сексуальне насильство над неповнолітніми.

У листопаді 2017 року він визнав себе винним у сексуальному насильстві стосовно кількох дівчат, скоєному під приводом медичних процедур.

На процесі у справі виступили понад 150 його жертв і родичів жертв. Серед них — олімпійські чемпіонки зі спортивної гімнастики Габріель Дуглас, Елі Райсман і Маккейла Мероні.

У Мічигані заявили, що жертвам домагань лікаря університетської команди виплатять $500 млн компенсації.

Пов`язані новини