У Південній Кореї не підтвердили повідомлення в медіа про погане самопочуття у лідера Північної Кореї Кім Чен Ина після нібито перенесеної операції. Водночас офіційних повідомлень від Північної Кореї немає.

Про те, що у Кім Чен Ина погіршилось здоров'я, повідомили CNN із посиланням на власні джерела.

У виданні зазначили, що розвідка США слідкує за здоров'ям північнокорейського лідера.

Так, політик пропустив 15 квітня святкування дня народження свого діда. Востаннє Кім Чен Ин з'являвся на публіці 11 квітня.

Південнокорейське видання Daily NK повідомило, що 12 квітня Кім Чен Ин переніс операцію на серці 12 квітня і після того перебуває в небезпеці.

Зазначалось, що проблеми з серцем виникле через ожиріння та куріння.

Водночас в адміністрації президента Південної Кореї заявили, що не зафіксували незвичної діяльності в Північній Кореї й не мають інформації щодо погіршення стану Кіма Чен Ина.

«У нас немає інформації на підтвердження чуток про стан здоров’я Кім Чен Ина, які повідомили деякі ЗМІ. Також у Північній Кореї не зафіксовано ніяких незвичних активностей», — заявили в адміністрації президента Південної Кореї, передає АР.

Американський чиновник анонімно повідомив AP, що Білий дім мав інформацію про те, що здоров'я Кіма може бути нестабільним, але остаточного підтвердження про те, що Кім Чен Ин переніс операцію та у нього виникли ускладнення — немає.

Офіційної інформації від Північної Кореї про стан здоров'я їхнього лідера немає.

Поділитись: