Агентство з міжнародного розвитку Сполучених Штатів Америки (USAID) представило концепцію для допомоги у протидії посиленню впливу Кремля в світі.

Про це повідомляє Deutsche Welle.

Так, директор агентства Марк Грін заявив, що місія USAID полягає у допомозі урядам інших країн, приватному сектору, громадянського суспільства в державах-партнерах США на шляху до самодостатнього розвитку. Він також повідомив, що Програма з протидії згубного впливу Кремля повинна стати важливим інструментом.

«США давно вважають, що сильна, процвітаюча і вільна Європа виключно важлива для стратегічних інтересів Америки. При цьому російський уряд і його представники поставили собі метою послабити вплив США в світі і відокремити нас від наших союзників і партнерів», — наголосив Грін.

Він також назава нинішню владу РФ «авторитарним режимом, який агресивно шукає нову сферу впливу за кордоном» та порівняв російський уряд з підступним хижаком. Грін підкреслив, що Кремль намагається поширити свій вплив н країн Європи і Євразії.

Раніше повідомлялось, що Комітет з політичних питань і безпеки Парламентської асамблеї Організації з безпеки та співробітництва в Європі схвалив резолюцію щодо мілітаризації Росією анексованого Криму, Чорного й Азовського морів.

Поділитись: