Технології

У США провели перші клінічні випробування протизаплідних пігулок для чоловіків

20 березня, 2018 00:21
Технології/У США провели перші клінічні випробування протизаплідних пігулок для чоловіків
Зберегти
Вигляд
На щорічному конгресі у Чикаго розробники протизаплідних пігулок для чоловіків DMAU оголосили про їх успішне клінічне випробування.

На щорічному конгресі у Чикаго розробники протизаплідних пігулок для чоловіків DMAU оголосили про їх успішне клінічне випробування.

Про це повідомляє Science Daily.

Речовина DMAU на основі тестостерону і прогестрону було створена близько 10 років тому. Вона припиняє цикл розмноження статевих клітин у сім'яниках, що призводить до зникнення дорослих сперматозоїдів.

У дослідженні брали участь 100 чоловіків у віці від 18 до 50 років. Вони тестували три різних дозування препарату у двох варіаціях — в порошку і капсулах. Добровольці приймали по одній пігулці на добу під час їжі.

Результати дослідження показали, що у пацієнтів, які приймали препарат, значно знижувалися рівні тестостерону та двох інших гормонів, що відповідають за вироблення сперматозоїдів. У той же час, на роботу статевих органів пігулки не вплинули.

Відмінність препарату від попередніх аналогів — у тому, що в його молекулярній формулі присутні жирні кислоти, що перешкоджають швидкому виведенню з організму, а також його накопиченню в печінці.

Раніше американські вчені виростили м'яз людини зі стовбурових клітин.

Пов`язані новини