Світ

У США Путіна звинуватили в антисемітизмі після інтерв'ю телеканалу NBC

12 березня, 2018 18:18
Світ/У США Путіна звинуватили в антисемітизмі після інтерв'ю телеканалу NBC
Зберегти
Вигляд
Відповідь президента Росії Володимира Путіна на питання журналістки американському телеканалу NBC щодо втручання РФ у вибори США викликала низку звинувачень в антисемітизмі на адресу російського лідера.

Відповідь президента Росії Володимира Путіна на питання журналістки американському телеканалу NBC щодо втручання РФ у вибори США викликала низку звинувачень в антисемітизмі на адресу російського лідера.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Як відомо, у ході інтерв'ю із журналісткою NBC Мегін Келлі, Путін заявив, що громадяни РФ, які ймовірно втручались у вибори у США, могли й не бути етнічними росіянами.

«США ж відмовляються від офіційної роботи за цим напрямком, тільки в пресу вкидають якихось 13 росіян. А може, там не росіяни, може, там українці, татари, євреї, просто з російським громадянством. Та й то перевірити треба, може, у них подвійне громадянство або грін-карта, а може, їм за цю роботу американці заплатили. Звідки Ви знаєте? І я не знаю», — сказав Путін.

Увага до етнічного походження зловмисників, які ймовірно втручались у вибори США та згадування євреїв викликали звинувачення у антисемітизмі на адресу Путіна.

«Огидні слова Путіна заслуговують осуду. Твердого та негайно з боку світових лідерів. Чому мовчить Трамп? Не можна терпіти нетерпимість», — написав у Twitter сенатор-демократ Річард Блументаль.

«Це сподобається нацистам в цілому світі», — повідомив колишній президент Естонії Тоомас Ільвес.

«Путін знайшов винних у втручанні Росії у вибори у США і переклав вину на традиційного цапа-відбувайла», — зазначила американська телеведуча Джой Рід.

Колишній посадовець Адміністрації Барака Обами закликав тиснути на Трампа через слова Путіна: «Кожен єврей-прихильник Дональда Трампа має тиснути на Білий дім, щоб президент дав зрозуміти, чи він погоджується зі словами Володимира Путіна. А кожен єврей, який протистоїть Трампу щойно отримав причину боротись ще натхненніше».

Путін в інтерв'ю каналу NBC заявив, що Росію неможливо стримати у жодній із сфер людської діяльності.

Пов`язані новини