Життя

У США сотні тисяч людей вийшли на «Марш жінок» у річницю інавгурації Трампа

20 січня, 2018 21:42
Життя/У США сотні тисяч людей вийшли на «Марш жінок» у річницю інавгурації Трампа
Зберегти
Вигляд
У річницю інавгурації Дональда Трампа по всій території Сполучених Штатів та у багатьох інших містах світу відбулися протестні «Марші жінок».

У річницю інавгурації Дональда Трампа по всій території Сполучених Штатів та у багатьох інших містах світу відбулися протестні «Марші жінок».

Про це повідомляє Independent.

Тисячі жінок, які борються за свої права, у суботу 20 січня вийшли на вулиці. Акції відбулися в Нью-Йорку, Вашингтоні, Сан-Франциско, Пекині, Сіднеї, містах Європи тощо.

У Вашингтоні кілька тисяч демонстрантів зібралися біля меморіалу Лінкольна, а після — пройшли маршем до Білого дому.

Сам Дональд Трамп вирішив не звертати належної уваги та критикувати протестувальників, як це було рік тому. Натомість президент написав про «економічні успіхи та зменшення жіночого безробіття».

«Прекрасна погода по всій нашій чудовій країні, добрий день для усіх жінок, аби вийти на марш. Виходьте та святкуйте історичні віхи та безпрецедентні економічні успіхи, які відбулися за останні 12 місяців. Найменше жіночек безробіття за 18 років!», — написав Трамп у Twitter.

Рік тому після інавгурації Трампа тисячі людей у Вашингтоні вийшли на жіночий марш. Тоді новий президент негативно відреагував на масові протести.

ЧИТАЙТЕ: Дональд Трамп: Рік на посаді президента.

Пов`язані новини