Суд відправив американського мільйонера та відомого спекулянта на ліках Мартіна Шкрелі під арешт через його пости у Facebook.

Суд відправив американського мільйонера та відомого спекулянта на ліках Мартіна Шкрелі під арешт через його пости у Facebook.

Про це повідомляє The Washington Post.

Згідно з повідомленнями, Шкрелі, який проходить по справі про шахрайство з цінними паперами, написав в соцмережі пост, в якому запропонував винагороду в розмірі 5 тисяч доларів за пасмо волосся Клінтон.

Прокуратура зазначила, що через цей пост Секретна служба була змушена посилити охорону Гілларі Клінтон — колишньої першої леді і кандидатки в президенти США.

Суд в Брукліні постановив, що пости Шкрелі становлять загрозу суспільству.

Шкрелі назвав пост жартом і видалив його. Мільйонер також надав суду письмові вибачення, проте суддя Кайо Мацумото, що розглядала клопотання про зміну запобіжного заходу, визнала їх недостатніми.

Шкрелі після завершення слухань був узятий під варту в залі суду.

«Він не знає, хто його читає. Він не може знати, що хтось не сприйме його пропозицію всерйоз. Він підбурює до нападу на людину за п'ять тисяч доларів», — сказала суддя Мацумото.

Мартін Шкрелі отримав прізвисько «найбільш ненависного бізнесмена США» в 2014 році, коли його компанія викупила права на рідкісні ліки для лікування ВІЛ. Також ці ліки необхідні онкохворим. Він підвищив ціни на препарат у 56 разів — з 13 до 750 доларів і заявив, що збільшив би ціну ще, якби міг.

5 серпня Шкрелі визнали винним за трьома кримінальними статтями, включаючи шахрайство з цінними паперами та обман інвесторів його фармацевтичної компанії.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: