Світ

У США в 87 років помер барабанщик Елвіса Преслі

2 липня, 2018 16:08
Світ/У США в 87 років помер барабанщик Елвіса Преслі
Зберегти
Вигляд
В американському штаті Тенессі помер барабанщик Ді Джей Фонтана, який грав разом з Елвісом Преслі та записав із ним найвідоміші хіти. Фонтані було 87 років.

В американському штаті Тенессі помер барабанщик Ді Джей Фонтана, який грав разом з Елвісом Преслі та записав із ним найвідоміші хіти. Фонтані було 87 років.

Про це повідомляє Associated Press з посиланням на дружину музиканта.

Дружина Карен Фонтана розповіла, що її чоловік помер уві сні ввеері 14 червня. За її словами, музикант страждав від ускладнень після травмованого в 2016 році стегна.

«Його любили у всьому світі. Він піклувався про кожну людину, як про свого друга», — сказала дружина барабанщика.

Колишня дружина Елвіса Преслі Прісцилла Преслі сказала, що Ді Джей Фонтана був «надзвичайно талановитим музикантом та прекрасною людиною».

Фонтана грав з Елвісом Преслі протягом 14 років. Він взяв участь у записі кількох сотень композицій Преслі, в тому числі всіх його найвідоміших хітів, як «Hound Dog» та «Jailhouse Rock».

Творчістю Фонтани надихалися барабанщик The Beatles Рінго Старр, лідер The Band Левон Хелм, барабанщик Брюса Спрінгстіна Макс Вайнберг,

У 1983 році Ді Джей Фонтана видав книгу «Д.Дж. Фонтана пам'ятає Елвіса» про його часи роботи з Преслі.

Також Фонтана за внесок в жанр рок-н-ролу був включений в Зал слави рокабіллі.

Раніше повідомлялось, що помер один із засновників AC/DC Джордж Янг. Приблизно через місяць помер його брат Малколм Янг.

Більше про:
# музика
Пов`язані новини