Світ

У США відкрили розслідування щодо Apple через уповільнення iPhone — Bloomberg

30 січня, 2018 22:24
Світ/У США відкрили розслідування щодо Apple через уповільнення iPhone — Bloomberg
Зберегти
Вигляд
Міністерство юстиції США і Комісія з цінних паперів почали розслідування відносно Apple через уповільнення роботи старих моделей iPhone.

Міністерство юстиції США і Комісія з цінних паперів почали розслідування відносно Apple через уповільнення роботи старих моделей iPhone.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на джерела.

За даними агентства, влада США запросила у Apple дані про навмисне зниження швидкості айфонів зі зношеними акумуляторами.

Підозрюється, що компанія порушила федеральні закони про розкриття інформації щодо клієнтів. Поки розслідування перебуває «на ранній стадії», а офіційно влада не висувала ніяких вимог до Apple.

Про розслідування стало відомо за два дні до виходу квартального звіту Apple про доходи.

Як наголошує Bloomberg, компанія «стурбована» продажами iPhone X, які нібито опинилися нижчими, ніж очікувалося. Згідно з останніми даними, акції компанії впали на 1,3% — до $165,87.

Раніше повідомлялося, що користувачі Apple у Сполучених Штатах подали на компанію позови до суду через те, що вона навмисне сповільнює роботу старих моделей.

Apple визнала, що навмисне сповільнює роботу старих Іphone. Компанія заявила, що справді сповільнює деякі моделі, оскільки це потрібно для продовження терміну роботи батареї телефону, яка з часом зношується.

Пізніше компанія Apple вибачилася за те, що «підвела своїх клієнтів» і пояснила, чому необхідно уповільнювати телефони.

Пов`язані новини