У США видали ордери на арешт охоронців президента Туреччини Ердогана

16 червня, 2017 00:36
default/У США видали ордери на арешт охоронців президента Туреччини Ердогана
Зберегти
Вигляд
У США видали ордери на арешт 9 охоронців президента Туреччини Реджепа Ердогана та ще трьох турецьких поліцейських. Їх звинувачують у нападі на протестувальників під час сутичок у Вашингтоні 16 травня

У США видали ордери на арешт 9 охоронців президента Туреччини Реджепа Ердогана та ще трьох турецьких поліцейських. Їх звинувачують у нападі на протестувальників під час сутичок у Вашингтоні 16 травня.

Про це повідомляє Associated Press.

За словами начальника поліції Вашингтона Пітера Ньюшема, дванадцятеро підозрюваних були ідентифіковані на відеозаписі від 16 травня, на якому видно сутичку між охоронцями Ердогана та учасниками акції протесту біля резиденції посла Туреччини. В результаті бійки тоді 9 людей дістали поранень.

 «У Сполучених Штатах, і, зокрема, в окрузі Колумбія, ми показуємо нашу здатність мирно протестувати, як наше священне право. Нам не важливі ваші погляди, те, що ви підтримуєте або не підтримуєте», — заявив Ньюшем.

Як повідомлялося, у Вашингтоні перед резиденцією посла Туреччини сталася бійка між охоронцями президента Реджепа Ердогана та курдськими і вірменськими протестувальниками.

Інцидент стався після того, як Ердоган відвідав Білий дім, де виступив із критикою підтримки США курдів в Сирії, назвавши курдську партію «Демократичний союз» і її збройне крило – Загін народної самооборони, «терористичним організаціям».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини