У США затримали підозрюваного у розсилці бомб поштою особам, які критичні до політики президента Дональда Трампа, заявила американська прокуратура.

За інформацією каналу CNN, підозрюваного затримали у штаті Флорида. Саме там востаннє виявили пакунок, адресований сенатору-демократу.

Затриманому Цезару Сайоку 56 (за іншими даними 58) років і раніше він вже вчиняв кримінальні злочини, додав CNN з посиланням на джерела серед правоохоронців. Батьки вигнали Сайока з будинку і він жив у фургоні.

Також відомо, що він пов’язаний певним чином з Нью-Йорком, попри те, що мешкає у Флориді.

24 жовтня у передмісті Нью-Йорка працівники Секретної служби США виявили бомбу в пошті, адресованій Гілларі та Біллу Клінтонам. Згодом агенти виявили другу бомбу, адресовану екс-президенту США Бараку Обамі.

Пізніше офіс телеканалу CNN у Нью-Йорку евакуювали через підозрілий пакунок. Джерела Associated Press з посиланням на слідчих пов'язують вибухівку зі знайденим вибуховим пристроєм біля будинку мільярдера Сороса в Нью-Йорку. Журналістка «Голосу Америки» в ефірі Громадського повідомила, що усі вибухові пристрої, які у США невідомі надсилають колишнім посадовцям і політикам, були дієві та мали схожі принципи побудови. 

26 жовтня в американському штаті Флорида знайшли 11-й підозрілий пакунок з ймовірною вибухівкою, який схожий на ті, що надсилали Гілларі Клінтон та Бараку Обамі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Бомби у Клінтонів, Обами, «пакунок» для Білого дому та евакуація СNN: що відомо

Матеріал доповнюється
Поділитись: