УКРАЇНА

У США журналістам вручили премію IRE за фільм про вбивство Павла Шеремета

17 червня, 2018 02:11
УКРАЇНА/У США журналістам вручили премію IRE за фільм про вбивство Павла Шеремета
Зберегти
Вигляд
В американському штаті Флорида авторам фільму «Вбивство Павла», який був створений спільними зусиллями проекту Громадського «Слідство.Інфо» та OCCRP, вручили нагороду Investigative Reporters and Editors Awar, яку фільм здобув у квітні цього року.

В американському штаті Флорида авторам фільму «Вбивство Павла», який був створений спільними зусиллями проекту Громадського «Слідство.Інфо» та OCCRP, вручили нагороду Investigative Reporters and Editors Awar, яку фільм здобув у квітні цього року.

Про це у Facebook повідомила співавторка розслідування Анна Бабінець.

«Сьогодні у Флориді я вперше відчула, що ми зробили щось по-справжньому цінне. Про те, що наш фільм отримав медаль Investigative Reporters and Editors  ми знали ще у квітні. Але коли півтори тисячі журналістів аплодують твоїй роботі, пробирає до сліз», — написала вона.

Вона додала, що на церемонії нагородження американський журналіст, який розслідував «Вотергейтський скандал», назвав «Вбивство Павла» найкращим документальним фільмом, який він бачив за останні 10 років.

Нагадаємо, нагороду Investigative Reporters and Editors Award фільм «Вбивство Павла» отримав 3 квітня.

Організатори премії відзначили, що автори фільму показали «неймовірну наполегливість і мужність», висвітливши місце злочину, відстеживши ключових свідків та проаналізувавши відеозаписи, аби розкрити докази, які раніше не помічала поліція.

При цьому автори фільму наголошують, що офіційне розслідування вбивства Павла Шеремета за останній рік майже ніяк не просунулось.

10 травня минулого року журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доповідь про вбивство Шеремета: відсутність результатів і вимога міжнародного розслідування.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

На сьогодні слідство розглядає 5 версій скоєння вбивства журналіста. Попри численні експертизи, допити понад 1000 осіб, вилучення відео з камер спостереження обсягом понад 150 терабайт,наразі у справі про вбивство Шеремета немає жодного офіційного підозрюваного.

Пов`язані новини