У Стамбулі невідомий чоловік погасив борги в продуктових магазинах чотирьох малозабезпечених людей, а також підкидав конверти з грошима для нужденних родин.

Про це повідомляє The Guardian.

Власник одного з продуктових магазинів розповів, що невідомий чоловік прийшов до нього та попросив показати зошит, в якому той записує боржників.

«Було чотири людини з великими боргами, і я сказав йому, де вони живуть. Він повернувся після розмови з ними та оплатив усі борги. Я також дізнався, що він дав цим сім'ям гроші. На питання як його звати відповів:«Називайте мене Робін Гуд», — додав власник магазину.

Зазначається, що той же чоловік у березні підкинув декілька конвертів із 1000 лір — близько 4 тисяч гривень, під двері малозабезпеченим родинам в робочих кварталах Стамбула. Також вважається, що саме він наперед заплатив 25 тисяч лір — близько 105 тисяч гривень, продуктовому магазину, щоб малозабезпечені люди могли придбати харчі.

Видання пише, що ціни на продукти та оренду житла в Туреччині піднялися після краху турецької ліри у 2018 році. Тоді як інфляція знизилася з 25% до 8,6%, безробіття зростає, а ціна за електроенергію підвищилась у 10 разів у порівнянні з минулим роком. 

Нещодавно у Туреччині сталося декілька самогубств, причиною яких називають бідність.

Поділитись: