УКРАЇНА

У Стамбулі внаслідок теракту загинула українка і поранено українця – консул

УКРАЇНА/У Стамбулі внаслідок теракту загинула українка і поранено українця – консул
Зберегти
Вигляд

Внаслідок теракту в аеропорту Стамбула загинула одна українка і одного українця поранено.

Про це повідомив в коментарі Громадському консул України в Стамбулі Василь Боднар.

За його словами зараз в аеропорту Ататюрка перебуває кілька десятків українських громадян. Вони очікують на рейси до України, або летять транзитом далі.

«Аеропорт працює, але за нашою інформацією ранкові рейси на Київ і Одесу відкладені. Зараз намагаємось розсадити по літаках якось тих з українців, хто намагається вилетіти», – сказав він.

За інформацією консула, загибла українка, 1969 року народження, приїхала до Туреччини на відпочинок разом з чоловіком. Він залишився неушкодженим.

Консул повідомив, що поранений українець, 1960 року народження, теж приїхав на відпочинок з сім'єю. Він дістав осколкове поранення в ногу. На даний момент поранений перебуває в лікарні, його життю нічого не загрожує, але поки що лікарі не можуть витягнути осколок.

28 червня в міжнародному аеропорту Стамбула імені Ататюрка було здійснено кілька атак, які влаштували терористи-смертники. За офіційоною інформацією нападників було троє. Вони силою намагалися пройти до зали міжнародного аеропорту. У сутичці з офіцерами безпеки сталась стрілянина, після чого стались три вибухи.

За останньою інформацію внаслідок теракту загинуло 36 осіб, 147 дістали поранення. Зауважується, що більшість загиблих є громадянами Туреччини, але іноземці серед них також є. Серед загиблих є поліцейські.

Відповідальність за напад поки не взяла на себе жодна організація. Турецька поліція підозрює, що до вибухів причетна «Ісламська держава».

Пов`язані новини