Життя

У Стамбулі вимагають ув’язнити «Міс Туреччина-2017» через допис у Twitter

7 грудня, 2017 19:15
Життя/У Стамбулі вимагають ув’язнити «Міс Туреччина-2017» через допис у Twitter
Зберегти
Вигляд
Прокуратура Стамбула вимагає ув’язнити переможницю конкурсу міс Туреччина 2017 через її допис у соціальній мережі Twitter.

Прокуратура Стамбула вимагає ув’язнити переможницю конкурсу «Міс Туреччина-2017» через її допис у соціальній мережі Twitter.

Про це повідомляє Hurriyet Daily News.

Прокурори вимагають від 6 місяців до одного року тюремного ув’язнення для 18-річної Ітір Есен за «образу громадськості».

Як додає ВВС, йдеться про твіт дівчини у річницю перевороту в Туреччині, який стався 15 липня 2016 року. Тоді вона написала: «Цього ранку у мене місячні. Мої місячні на честь мучеників 15 липня. Моя кров репрезентує кров мучеників».

Пост Есен у Twitter привернув увагу у вересні 2017 року після того як вона стала «міс Туреччина-2017». Організатори конкурсу назвали цей інцидент»неприйнятним» та позбавили дівчину корони.

Сама ж Есен заявила, що цей допис не був зроблений з політичних міркувань.

у Туреччині в ніч на 16 липня 2016 року була здійснена спроба військового перевороту. Вже дві людини отримали довічне ув'язнення за участь у цій спробі.

В організації спроби держперевороту Анкара звинувачує проповідника Фетхуллаха Гюлена, який перебуває в США.

Прокуратура вимагає засудити Гюлена до 3623 пожиттєвих ув'язнення та ще 2923 років в'язниці і до судового штрафу, еквівалентного 2,2 мільйонів днів тюремного ув'язнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Річниця невдалого перевороту: «Усі дивляться в бік Ердогана».

Пов`язані новини