Із 15 липня пенсіонерів і людей з інвалідністю у сірій зоні Станиці Луганській із боку підконтрольної Україні території почав підвозити спеціальний автобус.

Про це у себе в Facebook повідомив заступник голови Луганської облдержадміністрації Юрій Клименко.

«Відсьогодні від мосту у Станиці Луганській до першого пункту пропуску на нашому боці людей похилого віку та інвалідів буде підвозити спеціалізований автобус. Довжина «дороги життя» — всього 800 метрів по нульовці, але для багатьох після екстремального спуску з дерев’яного мосту вони були справжнім випробуванням», — зазначив Клименко.

При цьому він висловив побоювання щодо можливих провокацій із боку незаконних збройних формувань. На його думку, бойовики на непідконтрольною території Луганської області не схвалять цю ініціативу керівництва Луганської області.

Нагадаємо, вранці, 15 липня, безпосередньо перед відкриттям контрольних пунктів в’їзду-виїзду, о 05.45 до поліції надійшло анонімне повідомлення про замінування КПВВ «Майорське». Через це цивільних та весь персонал евакуювали звідти у безпечне місце.

Пізніше КПВВ «Майорське» відновив роботу після перевірки на наявність вибухонебезпечних предметів — вибухівки не виявили.

Поділитись: