У російському місті Еліста, столиці Республіки Калмикія, влаштували акцію з вимогою звільнити призначеного виконувачем обов’язків мера Дмитра Трапєзнікова, який з 2014 працював на владних «посадах» у так званій «ДНР».

Про це повідомляє «Кавказ.Реалії».

Зокрема Трапєзніков короткий проміжок часу у серпні-вересні 2018 року був «виконувачем обов’язків глави «ДНР» після вбивства Олександра Захарченка.

Призначення Трапєзнікова в.о. мером Елісти обурило багатьох мешканців міста. Вони створили петицію з вимогою відсторонити колишнього бойовика «ДНР» — на момент написання новини вона набрала 1829 підписів з необхідних для розгляду 2,5 тисяча. Зазначимо, що усе населення Елісти — близько 100 тисяч людей.

Днем 29 вересня на площі Перемоги відбувся народних сход, в якому взяли участь близько 500 людей. Вони не мали апаратури для виступу та транспарантів, принесли лише мобільний стенд з написом: «Це наше місто».

На акції намагався виступити спікер міськради Микола Орзаєв, але спочатку йому не дали говорити. Коли ж він все-таки зміг взяти слово, то намагався пояснити, чому Трапєзнікова призначили в.о. мера.

Орзаєв почав говорити про гарну освіту екс-ватажка бойовиків, але люди та загукали його виступ.

На мітингу було близько 10 поліцейських, вони нікого не затримували.

«Ми вимагаємо відсторонення Трапєзнікова від посади, якщо цього не буде зроблено, то 1 жовтня ми прийдемо до мерії», — сказав один з організаторів акції Бадма Бюрчієв.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile