Три сервісні центри Міністерства внутрішніх справ у Києві закрили через виявлення захворювання COVID-19 у співробітників. Хворих відправили на самоізоляцію під нагляд лікарів.

Про це повідомляє головний сервісний центр МВС.

Йдеться про сервісні центри №8045 та №8049 на вул. Павла Усенка та №8046 на Столичному шосе, 104.

Громадяни, які зареєструвалися в онлайн-чергу, можуть отримати свої послуги у будь-якому іншому сервісному центрі МВС у Києві.

«Але маємо і хороші новини! Сервісний центр МВС №8047 (м. Київ, вул. Велика Кільцева, 110а) уже відкрив двері для відвідувачів. Раді бачити вас у наших затишних закладах», — додали у відомстві.

У МВС просять українців не забувати носити захисні маски та рукавички, ретельно мити руки й дотримуватися безпечної дистанції.

Серед основних функцій та послуг сервісних центрів МВС — видача та обмін посвідчень водія, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, видача та зберігання номерних знаків, а також оформлення дозволу на перевезення небезпечних вантажів.

На базі сервісного центру МВС можна скласти іспити для отримання права керування транспортними засобами. Наразі в Україні функціонує 156 сервісних центрів.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: