УКРАЇНА

У суді щодо депутата Полякова допитають детектива НАБУ

8 серпня, 2017 20:09
УКРАЇНА/У суді щодо депутата Полякова допитають детектива НАБУ
Зберегти
Вигляд
lead
Солом'янський райсуд Києва викликав на допит детектива НАБУ, який брав участь у слідчих діях щодо підозрюваного народного депутата Максима Полякова.

Солом'янський райсуд Києва викликав на допит детектива НАБУ, який брав участь у слідчих діях щодо підозрюваного народного депутата Максима Полякова.

Тому засідання перенесли на 18 серпня, передає кореспондент Громадського.

Адвокати Полякова хочуть допитати працівника НАБУ щодо подій у Черкасах. Тоді слідчі намагалися надягнути на Полякова електронний браслет, як це передбачає ухвала суду. Захист депутата наполягає, що слідчі дії відбувалися з порушенням закону.

Сторона обвинувачення стверджує, що Поляков не дає надягнути електронний браслет і не здав закордонні паспорти. Відтак прокурори хочуть стягнути в дохід держави 304 тисячі гривень, які Поляков уніс як заставу.

Слід зазначити, що сьогодні в суді вже дали свідчення працівник Черкаської поліції та керівник слідчої групи НАБУ.

Згідно свідчень, депутат перешкоджав правоохоронцям надягнути на нього електронний браслет у Черкасах.

Нагадаємо, суд обрав Полякову запобіжний захід у вигляді застави в 304 тисячі гривень, електронного браслета та заборони на виїзд за межі Києва та Умані без дозволу слідчих.

25 липня Поляков уніс заставу. Тоді суддя Солом’янського суду Тарас Оксюта зазначив, що ухвала оскарженню не підлягає.

Депутати Максим Поляков і Борислав Розенблат підозрюються прокуратурою в отриманні коштів і лобіюванні інтересів іноземної компанії «Фуджейра», яка видобуває бурштин.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини