У Сумах оштрафували на 17 тисяч гривень чоловіка, який зайшов у продуктовий магазин без маски.

Про це повідомляє пресцентр судової влади України.

Рішення про притягнення чоловіка до адміністративної відповідальності за порушення правил карантину ухвалив 1 квітня Зарічний районний суд міста Суми.

Відповідно до протоколу, який склали правоохоронці, увечері 30 березня чоловік зайшов до магазину «АТБ» без маски та респіратора, тобто був у публічному місці без засобів індивідуального захисту. Цим сами чоловік порушив п. 2а рішення виконавчого комітету Сумської міськради № 172 від 27.03.2020. Відповідно до цього рішення на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади у публічних місцях та громадському транспорті заборонено перебувати без масок або респіраторів.

На суді чоловік не заперечував, що справді був у магазині без маски. Окрім штрафу, йому також доведеться сплатити й судовий збір у розмірі 420 грн 40 коп на користь держави.

Поки що постанова суду не набрала законної сили та може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 10 днів.

Зазначимо, що уряд має намір посилити обмеження на час карантину по всій країні. Серед нових заборон, які можуть запровадити найближчим часом, — перебування у громадських місцях без вдягнутої маски чи респіратора.

За останніми офіційними даними МОЗ, коронавірусом в Україні заразилися 669 людей, з них 17 померли, а 10 одужали.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: