УКРАЇНА

Віце-бургомістру австрійського Лінца заборонили в'їзд в Україну через відвідини окупованого Криму

25 квітня, 2018 17:00
УКРАЇНА/Віце-бургомістру австрійського Лінца заборонили в'їзд в Україну через відвідини окупованого Криму
Зберегти
Вигляд
У квітні віце-бургомістр австрійського міста Лінц Детлеф Віммер взяв участь у так званому Ялтинському міжнародному економічному форумі. З 24 квітня йому заборонений в'їзд в Україну.

У квітні віце-бургомістр австрійського міста Лінц Детлеф Віммер взяв участь у так званому Ялтинському міжнародному економічному форумі. З 24 квітня йому заборонений в'їзд в Україну.

Про це в інтерв'ю виданню Neues Volksblatt розповів посол України в Австрії Олександр Щерба. 

«Незважаючи на численні звернення посольства, віце-бургомістр Детлеф Віммер демонстративно порушував український суверенітет і брав участь у заходах окупаційної влади у Криму. Прийшов час повідомити: цей чоловік отримав те, що заслужив: заборону в'їзду до України», — розповів Щерба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Політичний туризм»: європейські політики на Ялтинському форумі в анексованому Криму

Раніше повідомлялось, що група депутатів Бундестагу від німецької ультраправої партії «Альтернатива для Німеччини» (AfD) відвідають анексований Крим, щоб взяти участь у так званому «Ялтинському міжнародному економічному форумі».

В уряді Німеччини розкритикували депутатів, які поїхали в  Крим. Посол України заявив, що візит німецьких депутатів до Криму може мати прикрі наслідки. Прокуратура АРК розпочала кримінальне провадження у зв'язку з незаконною поїздкою.

Пов`язані новини