Під час сутичок біля Генеральної прокуратури України у києві постраждали семеро поліцейських.

Під час сутичок біля Генеральної прокуратури України у києві постраждали семеро поліцейських.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

«Відповідно до поданої у КМДА заявки київської міської організації однієї з політичних партій, під будівлею Генеральної прокуратури України сьогодні відбувалася акція протесту. Під час заходу активісти розписали стіни будівлі, а потім агресивно налаштовані учасники намагалися потрапити у приміщення, застосували газові балончики, а відтак виникла сутичка із працівниками поліції, які забезпечували правопорядок», — заявили у поліції.

Правоохоронці заявляють, що при спробі потрапити в адмінбудівлю учасники заходу спровокували штовханину з правоохоронцями.

«Під час конфлікту постраждало кілька правоохоронців, надати допомогу яким не було можливості через людей, які штурмували приміщення. Згодом учасники акції зробили коридор — і поліцейські відступили. Постраждалим поліцейським надають необхідну медичну допомогу» — додали у поліції.

Після цього, за інформацією правоохоронців, учасники акції намагалися пошкодити вхідні двері будівлі, а з приміщення застосували вогнегасники. У відповідь активісти почали кидати по вікнах камінням і бруківкою.

На місці продовжують нести службу поліцейські, зокрема співробітники поліції діалогу.

За фактами подій внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за двома статтями Кримінального кодексу України — ст. 345 (Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) та ст. 296 (Хуліганство).

Нагадаємо, 17 вересня біля будівлі ГПУ сталися сутички між силовиками та представниками націоналістичних рухів, які вимагали відставки генпрокурора Юрія Луценка через видачу Росії українською стороною Тимура Тумгоєва.

13 вересня прес-секретар Генеральної прокуратури Андрій Лисенко повідомив, що Україна екстрадувала Росії громадянина Російської Федерації Тимура Тумгоєва з дотриманням вимог чинного національного законодавства та міжнародних договорів.

У Росії Тумгоєва обвинувачують в участі у формуванні «Ісламської держави», яке працювало проти урядових військ Сирійської Арабської Республіки

Речник Генпрокуратури стверджує, що попри повідомлення у ЗМІ щодо участі Тумгоєва в АТО, упродовж розгляду прокуратурою запиту про екстрадицію Тумгоєва (понад 2 роки) будь-якої інформації «про участь в АТО чи бажання брати в АТО не надходило, жодного разу про це не заявила сторона захисту».

Поділитись: