УКРАЇНА

У сутичках під Жовтневим палацом постраждали 32 правоохоронця — Нацполіція

17 грудня, 2017 23:00
УКРАЇНА/У сутичках під Жовтневим палацом постраждали 32 правоохоронця — Нацполіція
Зберегти
Вигляд
Національна поліція уточнила кількість постраждалих правоохоронців під час зіткнень під Жовтневим палацом у центрі Києва. Йдеться про 17 поліцейських та 15 бійців Нацгвардії.

Національна поліція уточнила кількість постраждалих правоохоронців під час зіткнень під Жовтневим палацом у центрі Києва. Йдеться про 17 поліцейських та 15 бійців Нацгвардії.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Національної поліції Києва.

Поліція заявляє, що під час сутичок саме мітингувальники почали застосовувати невідомий газ з подразнюючою дією, кидали петарди і пляшки з водою. У деяких військовослужбовців невідомі відібрали спецзасоби.

Постраждалі перебувають у лікарні з отруєнням невідомою речовиною, у деяких також діагностували забої.

Наразі ситуація в центрі спокійна, запевняють правоохоронці.

Також уточнюється кількість кримінальних проваджень, їх не два, як повідомлялося раніше, а три: за ст. 15 ст. 341 (замах на захоплення державних або громадських будівель або споруд), ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) і ст. 343 (втручання в діяльність працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що 17 грудня у центрі Києва представники партії Міхеіла Саакашвілі «Рух нових сил» та інші протестувальники вийшли на «Марш за імпічмент». Від Майдану вони рушили до Жовтневого палацу, аби, за словами Саакашвілі,«організувати там штаб».

Під будівлею палацу сталися сутички протестувальників з правоохоронцями, був розпилений сльозогінний газ та підірвані у натовпі шумові гранати.

Поліція порушила справу через спроби учасників «Маршу за імпічмент» у Києві прорватися та захопити Жовтневий палац.

Посли Канади та Британії засудили дії протестувальників під Жовтневим палацом.

Громадське слідкувало НАЖИВО за подіями під час Маршу за імпічмент.

Пов`язані новини