УКРАЇНА

«Марш за імпічмент» та сутички під Жовтневим палацом: як це було

18 грудня, 2017 11:51
УКРАЇНА/«Марш за імпічмент» та сутички під Жовтневим палацом: як це було
Зберегти
Вигляд
Біля Жовтневого палацу у центрі Києва сталися сутички між учасниками «Маршу за імпічмент» та правоохоронцями.

У центрі Києва представники партії Міхеіла Саакашвілі «Рух нових сил» та інші протестувальники вийшли на «Марш за імпічмент». Від Майдану вони рушили до Жовтневого палацу, аби, за словами Саакашвілі,«організувати там штаб». 

Під будівлею палацу сталися сутички протестувальників з правоохоронцями. Самі ж правоохоронці, Нацполіція та Нацгвардія, вишикувалися кордоном під Жовтневим, не даючи активістам прорватися в середину та захопити будівлю.

У натовпі кричали «Ганьба!», запалювали димові шашки та підривали шумові гранати. У будівлю палацу летіла бруківка.

Зазначимо, що при цьому у середині палацу перебували люди, які прийшли на джазовий концерт.

Унаслідок сутичок під Жовтневим палацом постраждали 60 нацгвардійців та 17 співробітників поліції. Правоохоронці за фактом подій під Жовтневим відкрили щонайменше два кримінальні провадження.

Громадське наживо слідкувало за подіями в центрі Києва:

 

Нагадаємо, що близько опівдня 17 грудня у столичному парку Шевченка розпочався «Марш за імпічмент», організований «Рухом нових сил». Спочатку активісти зібралися на Майдані Незалежності, а згодом частина з них на чолі з депутатом Семеном Семенченком рушила під Жовтневий.

Серед головних вимог: закони про імпічмент та антикорупційний суд, відставка Генпрокурора Луценка та ухвалення у другому читанні нового закону про вибори.

Пов`язані новини