УКРАЇНА

У Святошинському суді збитки від погрому оцінили у 500 тисяч грн

24 жовтня, 2017 18:05
УКРАЇНА/У Святошинському суді збитки від погрому оцінили у 500 тисяч грн
Зберегти
Вигляд
Святошинський районний суд Києва оцінив збитки від погрому 23-24 жовтня під час розгляду справи Миколи Коханівського у 500 тисяч гривень.

Святошинський районний суд Києва оцінив збитки від погрому 23-24 жовтня під час розгляду справи Миколи Коханівського у 500 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба суду.

«Святошинський районний суд міста Києва офіційно звернувся до Генпрокуратури, ВРП та РСУ стосовно подій 23-24 жовтня під час розгляду справи Миколи Коханівського», — ідеться у повідомленні.

Поліція затримала Миколу Коханівського за підозрою у стрілянині із пневматичної зброї.

23 жовтня у цьому суді Коханівському намагалися обрати запобіжний захід, однак засідання перенесли на 09:30 24 жовтня. Таке рішення було ухвалене через те, що прихильники підозрюваного заблокували залу суду, аби не допустити правоохоронців, які зобов'язані відвести Коханівського до ізолятора тимчасового тримання.

Вже у ніч за 23 на 24 жовтня у залі суду правоохоронці застосували газ проти активістів. Після цього блокувальники змушені були покинути будівлю через вікна, які вони вибили. Згодом активісти повернулись до зали суду і почали руйнувати меблі. У поліції також заявили, що постраждали 2 правоохоронців. Також під час штурму представники поліції особливого призначення побили журналіста Громадського Дмитра Реплянчука.

Самого Коханівського відправили до лікарні на обстеження, а у суді оголосили підозру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розглядають справу Коханівського: барикади в суді, штурм і побиття журналістів.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини